Homepage   |   Desjoyaux Česká republika   |   Desjoyaux Francie   |   Eshop   |   Facebook

Příslušenství

Ohřev vody

Vaše filtrační jednotka Desjoyaux poskytuje tři možnosti, jak zajistit ohřev vody : tepelným čerpadlem, elektrickým ohřívačem nebo výměníkem.

Začlenění ohřevu vody (v případě venku umístěného bazénu a vybaveného letní plachtou) vám může (v závislosti na místních klimatických podmínkách) prodloužit koupání o dva až tři měsíce, aniž byste museli očekávat neúnosné zvýšení nákladů. 

V dnešní době je nejvýhodnější volit vytápění pomocí tepelného čerpadla.

 

PříslušenstvíPříslušenstvíElektrolýza soli

Elektrolýza soli nahrazuje dávkování chlórem.

Elektrolýza funguje s přídavkem malého množství soli do bazénové vody (4 g/litr). Voda je filtrována a následně ošetřena elektrolýzou, která přemění sůl na velmi aktivní sterilizační látku ničící řasy a bakterie a oxidující organické zbytky. I při nepřetržitém koupání a působení slunečního záření zůstává sůl ve vodě a umožňuje nekonečné obnovování desinfekční látky. 

 

PříslušenstvíProtiproud

Tento opční doplněk je možné použít pro typy filtrací. Značně zvyšuje výkon trysky a tak vám umožňuje, abyste se mohli věnovat sportovnímu plavání, nebo si nechali udělat lokální masáže.

 

PříslušenstvíPříslušenstvíVysavače

Pro vysávání bazénu se používají manuální vysavače, které jsou zahrnuty v bazénovém setu. Automatické roboti vás zbaví namáhavého čištění, vyčistí jak dno, tak stěny bazénu. V nabídce máme mnoho typů vysvačů a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

 

PříslušenstvíSolární sprchy

V naší nabídce naleznete velké množství solárních sprch. Solární sprchy jsou nezbytné pro udržení hygienické čistoty vašeho bazénu. Poskytnou Vám přirozenou pohodu pocházející přímo ze slunce…

Jsou vybaveny nastavitelnou sprchovou hlavicí a spojují v sobě ochranu životního prostředí, pohodlí, krásu a eleganci.