Naše technologie

Technologie Desjoyaux

Ztracené bednění

První ze dvou základních konstrukčních prvků, tak příznačných pro naši značku: zaručuje pevnost vašeho bazénu, díky promyšlenému spojení techniky zpracování plastových hmot s tradičním materiálem, s betonem. Je vyráběno z polypropylenu s kompozitními plastovými materiály na vstřikovacích lisech, takže výsledkem je stavební prvek dokonale odolný proti vodě, s nímž se velmi snadno pracuje. Protože je později vyplněn betonem, zaručuje vysokou odolnost proti mrazu i pohybům terénu.

Filtrační jednotka

Druhé základní řešení, v němž tkví odlišnost naší značky: zcela originální konstrukce filtrace bez potrubí, která významně snižuje nebezpečí úniku vody. Sedlově nasazená filtrační jednotka je zcela nezávislá na konstrukci bazénu a může být přenášena k suchému uskladnění na  dobu zimní odstávky bazénu. Byla vytvořena proto, aby zjednodušila stavbu bazénu, údržbu vody i případné zásahy opraváře, a nabízí proto  uživateli usnadnění obsluhy bazénu.

 

 

Typy filtračních jednotek

Filtrační jednotka GRI 181

Novinka v nabídce! Tento model vychází z originálního technického řešení a přes svou praktičnost a jednoduchost se dá rovněž široce rozvíjet, protože časem jej můžete doplnit protiproudem, ohřevem vody a dalšími opčními doplňky.
Umístění: sedlové zavěšení na okraji bazénu
GRI 181
Výkon: 18 m3/ hod
Příkon : 370 W
Halogenové osvětlení: 2 x 50 W
Výroba a materiál: vstřikovaný polypropylén
Zvláštní charakteristika: jednolitý blok

Filtrační jednotka GRI 251

Větší a mohutnější sourozenec jednotky GRI 181. Se svými dvěma filtračními pytli je často využívána pro rozměrnější bazény, nebo při renovacích. V souladu se základní filosofií je sedlově nasazována na okraj bazénu. Protože je v čelní části vybavena nerezovými madly a stupni, může sloužit jako přístupové schodiště.
Umístění: sedlové zavěšení na okraji bazénu
dri251

Výkon: 18 nebo 25 m3/hod
Příkon : 370 nebo 1100 W
Halogenové osvětlení: 200 W
Výroba a materiál: vstřikovaný polypropylén
Zvláštní charakteristika: dva filtrační pytle

Filtrační panel

Filtrační panel je zasazen do tělesa bazénu mezi dvě výplně a to již při montáži konstrukce bednění. Pracuje na stejném principu filtrace, přední část je ponořena a zadní díl je zapuštěn do okolní desky bazénu
Umístění: zasazen do konstrukce filtracni_panel.jpg
Výkon: 18 m3/ hod
Příkon : 370 W
Halogenové osvětlení: 2 x 50 W
Výroba a materiál: odstředivě litý nebo vstřikovaný polypropylen
Zvláštní charakteristika: utěsněné průchody stěnou, 2 modely: 1 nebo 2 filtrační pytle

Filtrační schodiště JET SET - NOVINKA!!!

Podobně jako filtrační panel je schodiště osazeno do tělesa bazénu již při montáži bednění. Jet Set obsahuje vlastní filtraci, široký a pohodlný vstup do bazénu, protiproud a hlavně dvě pohodlné lehátka pro hydroterapii (16 masážních trysek) a balneoterapii (masáž vzduchem).Více uvolnění, více pohody…
Umístění: vsazeno do konstrukce Jet Set
Výkon: 18 nebo 25 m3/hod
Příkon : 370 nebo 1100 W
Halogenové osvětlení: 3 x 50 W
Výroba a materiál: vstřikovaný polypropylen
Zvláštní charakteristika: 2 filtrační vaky, hydroterapie, balneoterapie

Liner

Výstelka dodává bazénu naprostou vodotěsnost a vám zajišťuje pohodlí při jeho užívání. Upevňuje se na těleso pomocí uchycovacího profilu, dodávaného jako součást konstrukce. Může být tedy časem vyměněna, aniž by bylo třeba zasahovat do stavební části.

Je vyráběno z polypropylenu s kompozitními plastovými materiály na vstřikovacích lisech, takže výsledkem je stavební prvek dokonale odolný proti vodě, s nímž se velmi snadno pracuje. Protože je později vyplněn betonem, zaručuje vysokou odolnost proti mrazu i pohybům terénu.

Orubní kameny

Jsou kladeny do lepidla na dlaždice nebo do cementového potěru na horní železobetonový věnec bazénu. Tím ponechávají zcela volný přístup k výstelce (lineru) a mohou být rovněž vyměňovány bez jakéhokoliv zásahu do okolních prvků