Montáž bazénu

Seznamte se s etapami výstavby Vašeho bazénu

Stavba bazénu je pro Vás závažný krok, který dokážeme s naší technikou rozčlenit na úseky, a ty pak zvládnout včas, ať jsou rozměry bazénu jakékoli.

Když se při jednání s vaším partnerem, zástupcem Desjoyaux dohodnete na tvaru vašeho budoucího bazénu, na jeho rozměrech a umístění, filtrování a případných opčních doplňcích, "seřídíte" současně i plán jeho výstavby a data nástupu různých skupin řemeslníků.

Když se přiblíží dohodnuté datum příchodu zednické čety, dostanete všechny díly, ze kterých bude postaven váš bazén: konstrukční prvky i armaturu, filtrační systém, výstelku, obrubní kameny… a odpovědný zástupce Desjoyaux s vámi vše prověří ještě před zahájením prací.

Před prvním výkopem zástupce Desjoyaux, nebo jeden z techniků vyznačí konečné umístění vašeho bazénu. 

Nyní přijde chvíle pro zednickou četu, která sestaví konstrukci, vyplní ji armaturou a betonem, umístí výstelku a provede dokončovací zednické práce. Za příznivých povětrnostních podmínek můžete u soukromého bazénu počítat, že vše bude hotovo, včetně dokončovacích zemních prací, do 10 - 15 pracovních dní.


 


Zapojení vašeho filtračního systému provede výhradně kvalifikovaný odborník. Jakmile bude váš bazén připraven, odpovědný zástupce Desjoyaux vám vysvětlí základy údržby a úpravy vody. A to bude také chvíle podepsat protokol o předání práce.